in ,

Yabancıları Ölü Taklidi Yaparak Kandıran Oyuncu Köpek

İspanya’da bir köpek muhteşem oyunculuğuyla yoldan geçen vatandaşları ağına düşürüyor :)

Manuel Delgado, Madrid dışındaki dağlarda bisiklet ile dolaşırken yol kenarında bir çiftin  bişeyin başında durduğunu fark etti.Yardıma ihtiyaçları olabilecek bir durum olduğunu düşünen Delgado, çiftin yanına gittiğinde bir köpeğin başında durduklarını fark etti.

Çift, köpeğin harekesizce yattığını yaralı veya ölmüş olabileceğini düşündüklerini söyledi. Delgado köpeğin yaşayıp yaşamadığını anlamak için ona hafifçe dokundu. Ancak köpek yanıt vermedi. Köpeğin boyun tasmasında isim ve bir telefon numarası yazıyordu. İsmi Tizón olan köpeğin boynunda bulunan numara arandı ancak telefon kapalıydı.

Köpeği kurtarmak isteyen Delgado polisi aramaya karar verdi. Delgado, polise durumu anlattıktan sonra aldığı cevap karşısında şaşkınlığını gizleyemedi. Telefonun ucundaki memur durumu bildiklerini bunub Tizón için bir oyun olduğunu söyledi. Polis memuru köpekten uzaklaştıklarında normale dönceğini belirtti.

Duydukları karşısında çok şaşıran Delgado ve çift memurun dedğini yapıp oradan ayrılıp köpeği uzaktan izledi. Ve tıpkı memurun dediği gibi köpek hareket etmeye ve normal davranmaya başladı. Delgado köpeğin gerçekten rol yaptığını ve sağlıklı olduğunu gördükten sonra oradan ayrıldı.

Delgado, polis memurunun bu konuda her gün aranıyoruz demesinden çok mutlu olmuştu. Çünkü yol kenarında yatan bir köpeği gören birçok kişi bu durumu görmezden gelmiyordu.

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sixteen − thirteen =

Loading…

Yorumlar

ABD’deki Rekor Soğuklar Köpek Balıklarını Öldürdü

Yasaklı Mahallelerdeki Hayvanların Karnı Onlar Sayesinde Doyuyor