2 Gün Boyunca Ormanda Kalan 2 Yaşındaki Otizmli Çocuk, Pitbull Sayesinde Hayatta Kaldı

ABD’nin Kentucky Eyaletin’de geçtiğimiz perşembe sabahı kaybolan 2 yaşındaki Charlee Campbell ve köpek Penny sağ sağlim bulundu.

Lebanon Junction bölgesinde büyükbabası ve büyükannesi ile yaşayan 2 yaşındaki Charlee Campbell perşembe sabahı kayboldu.

Küçük kızın kaybolduğunu fark eden büyükanne Beth Campbell, köpeği Penny’nin de ev  de olmadığını anladı. Her ikisini de aramak için çevreyi dolaşan ancak bir sonuç alamayan büyük anne durumu polise bildirdi.

Charlee’nin ormanlık alana doğru gittiğini tahmin eden ekipler gönllüler ile birlikte bütün bölgeyi aradaı ancak ne küçük kızın ne de köpeğin izine ulaşıldı.

Ormanlık alanda birçok yırtıcı hayvanın yaşadığını bilen yetkililer küçük kızın canlı bulunacağına dair umutlarını yitirmek üzereyken iyi haber cuma akşamı geldi.

 

Charlee ve Penny evlerinin 500 metlre ilerisinde oturan Wayne Brow’un verandasında bulundu.

Wayne Brow camdan baktığında verandasında bir kız çocuğu gördüğünü ve hemen ardından da bir köpei gördüğünü söylüyor. Kızı tanıyan Brow hemen yetkillere haber veriyor.

Yüzünde ve vücudunda birçok çizik ve kene bulunan Charlee sağ salim bulunuyor. Charlee’nin kayıp olduğu süreyi ormanda geçirdiği ve bu sürede Penny’nin onu yırtıcı hayvanlardan koruduğu düşünülüyor. Penny yaşadıkları bölgede kahraman ilan edilirken polis olayla ilgili soruşturmasına devam ediyor.

 

 

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Yorumlar

Gagası Plastik Halka Sebebiyle Kapanan Leyleği Günlerdir Kurtarmaya Çalışıyorlar

Gökdelene Tırmanan Rakun Sosyal Medya Fenomeni oldu