in

Ahmet Kural: “Kedim Fikret Ömrüm Oldu, Evladım Gibi”

Ahmet Kural evladım gibi dediği kedisi Fikret ile olan ilişkisini anlattı.

Sinemaseverlerin merakla beklediği ‘Ailecek Şaşkınız’ filmi ile yeniden izleyici ile bir araya gelen Ahmet Kural, film ve set yoğunluğu nedeniyle özel hayatı ve “Ömrüm, evladım” dediği kedisi Fikret ile ilgilenemediğinden yakındı.

Ahmet Kural, ‘Ailecek Şaşkınız’ filminin yoğunluğu nedeniyle pek ilgilenemediği kedisi Fikret ile olan ilişkisini Sabah gazetesine verdiği röportajında şöyle anlatıyor:

“Fikret, ömrüm oldu; evladım gibi… Fikret yüzünden eve erken gidiyorum, ışıkları açık bırakıyorum ama bu aralar yoğunluktan onunla hiç ilgilenemiyorum.” Bu sırada lafa giren Murat Cemcir, “Hayvanı obez yapmış çok yedirmekten” diyor. Fikret, Kural ona çok mama verdiği için 4.5 kilo olmuş!
Kural, 40 yıllık ev arkadaşıymış gibi kedisi Fikret’i anlatmaya devam ediyor:
“Yemek yemeyi seviyor; ben de ne yapayım, her gün üç-dört kere yemek veriyordum.
Meğer günde bir kez mama veriliyormuş.
Veteriner gördü, ‘Daha fazla yedirmeyin, obez olmuş bu kedi’ dedi. Şimdi yemeği biraz kestik.” Fikret bugünlerde bunalımdaymış çünkü Kural, gala organizasyonları nedeniyle şehir şehir geziyor, kedicik de istediği gibi yemek yiyemiyor.

Murat Cemcir: Barınaktan köpek sahiplenmek istiyorum

Film yoğunluğundan Murat Cemcir de dert yakınarak “Bahçeli bir eve geçince barınaktan köpek sahiplenmek istiyorum” diyerek hayvansever yönünü gösterdi.

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 × 2 =

Loading…

Yorumlar

Su Kuyusuna Düşen 4 Yavru Köpekten 2’si Hayatını Kaybetti

Edirne’de Minibüsün Arkasına Bağlanarak Sürüklenen Köpek Sahiplendirildi