Ajan Brian Bunu Beğendi!

Ajan Brian Bunu Beğendi!

Uçankuş TV’de ‘Hayvanlar Alemi’ programını ‘Bıcır’adında köpeğin sunacak olması haberini www.ajanimo.com ailesi olarak mutlulukla paylaşıyoruz.
ajan-brian-can-tanrıyar-bıcırık Ajan Brian Bunu Beğendi!

Ajan Brian adında bir köpeğin Genel Yayın Yönetmenliğini yaptığı ilk hayvan haber sitesi www.ajanimo.com ocak ayında okuyucularıyla buluştuğunda bir ilke imza atmanın heyecanı içindeydi. Hayvanların kendilerini ve diğer hayvanları ifade edebilecekleri platformlara yol açmanın haklı gururunu yaşadı, yol açtı, örnek oldu.

ajan-brian-can-tanrıyar-bıcırık-1 Ajan Brian Bunu Beğendi!

“Biz kendimizi daha önce hiç anlatma fırsatı bulamadık. İnsanlar bizim bir can olduğumuzu bilmiyorlar ve elbette ki bilmediklerinden sorumlu değiller. Bu doğrultuda biz kendimizi anlatmaya geliyoruz. Bunu yaparken de dilimizi, iyileştirici, tarafsız, yargısız, pozitif ve sevgiyle anlatmaya yönelik kullanıyoruz. Biz bunu bilgilendirerek, haber vererek ve sektörü sahiplenerek yapıyoruz.” diyen Genel Yayın Yönetmenimiz Ajan Brian, tüm dostlarını böyle bir platformda buluşturdu, kendisine sevdiği insanlardan bir ekip kurdu.

ajan-brian-can-tanrıyar-bıcırık-2 Ajan Brian Bunu Beğendi!

Şimdi sıra Bıcır da. Yıllar önce canlı yayında Beyaz ve Alişan’ı ısırmasıyla ünlü olan ve Uçankuş TV Yönetim Kurulu Başkanı Can Tanrıyar’ın insanı olduğu Bıcır, pazartesi gününden itibaren kendi programını sunmaya hazırlanıyor. Yeni programında Bıcır’a, yıllarca Ayı Yogi ve Ninja Kaplumbağaları seslendiren ünlü ses üstadı Kadir Özübek hayat verecek. Bıcır’la Hayvanlar Alemi, UçanKuş TV’de her sabah yayınlanacak.

 

İlgili Haberler

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
Ajan Brian Bunu Beğendi!

Hayvanlar Olmasa…

Ajan Brian Bunu Beğendi!

Kocaman Hüzünlü Gözleriyle Kendisine Hayran Bırakan Kedi Gimo