Arabanın Çarpıp Kaçtığı Eşek Ölüme Terk Edildi

Karabük’te bir sürücü aracıyla seyir halinde iken çarptığı eşeği ölüme terk edip kaçtı.

Arabanın Çarpıp Kaçtığı Eşek Ölüme Terk Edildi

Edinilen bilgiye göre olay Karabük-Eskipazar Karayolu Cumayanı Köyü mevki’inde meydana geldi. Sürücüsü ve plakası öğrenilemeyen bir araç Karabük istikametine seyir halindeyken kara yolundan yolun karşısına geçmeye çalışan eşeğe çarptı. Çarpmanın etkisiyle savrulan hayvan yaralanırken, sürücü eşeği ölüme terk edip, olay yerinden uzaklaştı. Çevredeki diğer vatandaşların yardımıyla yolun kenarına çekilen hayvan ayağa kalkmaya çalışsa da bunda başarılı olamadı.

Hayvanın sağlık durumu bilinmiyor.

Arabanın Çarpıp Kaçtığı Eşek Ölüme Terk Edildi

İlgili Haberler

Yorum

Yorum Ekle
  1. Onu da ölüme terk ederler zamanı gelince,İLAHİ ADALET TERAZİSİ HİÇ ŞAŞMAZ,ona göre çarptığı bir eşek, ne olacak ki ama o bilse ki o eşek en az onun kadar yaşam hakkına sahip ve terk edip gidemez. Şu an da bilmiyor ama zamanı gelince öğrenecek ve diyecek ki, ben böyle yaptım ama keşke yapmasaydım.

  2. Ülke vatandaşlarının sadece müslüman bir ülke olma anlayışları hakim.. İnsan olmak Vicdanlı olmak ve Eğitimli olmak gibi bir idealleri Gayeleri yok malesef.. Çünkü Herşey boş bu ülke insanında..!

  3. Lütfen biri yardımcı olsun o hayvana yaaa.Ölüme terk edilir mi öyle.Canı var onunda.Sahibi yok mu acaba.Belediyeye haber verilse olurdu.Lütfen…

  4. Aslında yerleşim bölgelerinde hız sınırı var, sürücünün yavaşlaması gerekirdi, ne kadar üzüldüm, haber yapan kimse o yavrunun sorumluluğunu da almalıydı, durumu bilinmiyor denilmesi… Yarım bir haber olmuş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Arabanın Çarpıp Kaçtığı Eşek Ölüme Terk Edildi

Bu Okul Köpeklere Yuva Olmayı Çok Sevdi

Arabanın Çarpıp Kaçtığı Eşek Ölüme Terk Edildi

Petrol Kuyusuna Düşen Köpekler Çocuklar Tarafından Kurtarıldı