Arılar İki Gün Boyunca Peşini Bırakmadı

İngiltere’nin Galler bölgesinde yaşayan Carol Howarth’ın aracı, kraliçe arının bagaja girmesiyle on binlerce arının istilasına uğradı.

arılar-ajanimo2 Arılar İki Gün Boyunca Peşini Bırakmadı

İngiltere’nin Galler bölgesinin Pembrokeshire kentinde yaşayan Carol Howarth isimli kadının aracının bagaj kapısı iki gün boyunca on binlerce arı tarafından tarafından kaplandı.

arılar-ajanimo3 Arılar İki Gün Boyunca Peşini Bırakmadı

Daily Mail’de yer alan haberde Carol Howarth’ın arabası kent merkezinde park halindeyken bir anda kraliçe arının aracın bagajına girmesiyle on binlerce arının istilasına uğradı. Arıları araçtan uzaklaştırmak için gelen uzmanlar uzun çabalar sonucu arıların bir kısmını kutuya doldurmayı başardı.

arılar-ajanimo Arılar İki Gün Boyunca Peşini Bırakmadı

Fakat arıların kalan kısmı, aracı takip ettiler ve Carol’un aracını evinin önüne park etmesiyle tekrar bagaj kapısına üşüştüler. Olay yerine gelen uzmanlar kalan arıları da kutuya doldurmayı başardı.

arılar-ajanimo4 Arılar İki Gün Boyunca Peşini Bırakmadı

Olaya müdahale eden uzmanlar, arıların bu davranışını bir şekilde bagaja giren kraliçe arıya bağlıyor. Uzmanlar, arıların normalde kraliçe arıyı takip ettiklerini fakat bu tür bir olayın nadir görülebileceğini söyledi.

https://www.youtube.com/watch?v=eWNWrQtzDWw

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Yorumlar

Tuvaletten Çıkan Piton Cinsel Organından Isırdı

Tuvaletten Çıkan Piton Cinsel Organından Isırdı

Dünyanın En Yakışıklı Atı ‘Büyük Frederik’

Dünyanın En Yakışıklı Atı ‘Büyük Frederik’