in

Bağcılar’da İnsanlık Dışı Olay… Hamile Kediyi Alıp Gitti, Sonrası Korkunç!

BAĞCILAR İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne 10 metre mesafedeki bir eczanenin önünü mesken tutan hamile kedi, kimliği belirsiz bir kişi tarafından yere vurulup tekmelendi. Yaklaşık 2 hafta tedavi altında kalan kedinin karnındaki 3 yavrusu öldü.

Bağcılar’da güvenlik kameralarına saniye saniye yansıyan korkunç olay 23 Şubat 2018’de meydana geldi. Bağcılar İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne 10 metre mesafedeki bir Eczanenin önünü mesken tutan sokak kedisi, görüntülerde sokaktan geçen bir kişi tarafından boynundan kaldırılarak götürülüyor. Daha sonra ikinci kamera, kedinin bu kişi tarafından yere vurularak tekmelendiğini görüntülüyor.

Bir süre hareketsiz kalan kedi daha sonra acıyla kaçıyor. Saldırgan ise hızlı adımlarla uzaklaşıyor. Kameralara yansımayan ise; kedinin bu saldırının bir kaç saniye sonra yere yığılarak baygınlık geçirmesi.

Sokaktaki vicdanlı insanlar tarafından veterinere kaldırılan kedinin iç kanama geçirdiği tespit edilince tedavi altına alınıyor. Hamile kedinin ölen 3 yavrusu veteriner hekim tarafından karnından alınıyor ve talihsiz kedi 2 haftalık tedavisinin ardından sokağa dönüyor.

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Yorumlar

Gece Kulübünde At Üzerinde Dans Şov Rezaleti Facia ile Bitiyordu!

Hayvan Hakları Aktivistleri Canlı Hayvan İthalatını Karşı 3. Eylemlerini Gerçekleştirdi