Bank Asya’da Kedi Yakalama Operasyonu

Bank Asya’da Kedi Yakalama Operasyonu

Eskişehirli hayvanseverler, geçtiğimiz günlerde kapatılan Bank Asya Şubesi’nin içinde mahsur kalan yavru kediyi kurtarmak için seferber oldu.

2 Bank Asya’da Kedi Yakalama Operasyonu

Kapatılan Bank Asya’nın Eskişehir şubesinde mahsur kalan kedi belediye ekipleri tarafından yakalanarak hayvan barınağına götürüldü.

4 Bank Asya’da Kedi Yakalama Operasyonu

İstiklal Mahallesi Şair Fuzuli Caddesi’nde bulunan ve geçen cuma günü içindeki eşyalar boşaltılıp kapatılan Bank Asya Şubesi içerisinde bir kedinin olduğunu gören hayvan dostları polisi ve belediye yetkililerini arayarak yardım istedi.

5 Bank Asya’da Kedi Yakalama Operasyonu

Kısa sürede banka önüne polis ve Eskişehir Odunpazarı Belediyesi Hayvan Sağlık Merkezi Toplama Ekibi görevlileri geldi.Bankanın özel güvenlikleri tarafından açılan bankaya giren belediye görevlileri mahsur kalan kediyi yakalamaya çalıştı.

6 Bank Asya’da Kedi Yakalama Operasyonu

Kısa bir kovalamacının ardından belediye görevlisi mahsur kalan kediyi ağla yakalamayı başardı. Görevli, kediyle birlikte bankadan çıkarken hayvan dostları tarafından alkışlandı.

7 Bank Asya’da Kedi Yakalama Operasyonu

Odunpazarı Belediyesi Hayvan Barınağı‘na götürülen ve 5-6 aylık olduğu tahmin edilen  kedinin burada gerekli aşılarının yapılıp kısırlaştıracağını, sahiplendirilemezse tekrar bulunduğu bölge yakınlarına salınacağı belirtildi.

9 Bank Asya’da Kedi Yakalama Operasyonu

10 Bank Asya’da Kedi Yakalama Operasyonu

11 Bank Asya’da Kedi Yakalama Operasyonu

12 Bank Asya’da Kedi Yakalama Operasyonu

Kaynak: CNNTürk

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Yorumlar

Bank Asya’da Kedi Yakalama Operasyonu

Sokakta Yaşayan Yüzlerce Hayvanı Sahiplendi

Bank Asya’da Kedi Yakalama Operasyonu

Bu Dünyada Güzel Şeyler de Oluyor