Bilecik’te Bir Yavru Köpeğin Başı Kesildi!

Bilecik’ kaybolan 4 yavru köpekten biri, başı kesik halde sahibinin evinin önüne atılmış halde bulundu.

Bilecik’te Bir Yavru Köpeğin Başı Kesildi!

bilecik-yavru Bilecik’te Bir Yavru Köpeğin Başı Kesildi!

Bilecik Hürriyet Mahallesi’nde yaşayan Süleyman Can Orhan’ın 4 yavru köpeği bir anda ortadan kayboldu. Kaybolan köpeklerden biri Orhan’ın evinin önüne atılmış halde bulundu.

Fabrikada çalışan köpeklerin sahibi Süleyman Can Orhan, iş çıkışı saat 17:00’den 20:30’a kadar köpeklerini aradı ama bulamadı. Çarşıya indi saat 22:00 sularında evine geldiğinde kapısının önünde bir yavru köpeğin başının kesik vaziyette yerde yattığını gördü. Gördüğü manzara karşısında çıldıran Süleyman Can Orhan, diğer kayıp köpeklerini bulmak için gece geç saatlere kadar tüm mahalleyi gezdi fakat bulamadı. Ertesi gün aramaya devam etti ve 2 köpeğini canlı bulabildi fakat 1 yavru kurt köpeği ise halen kayıptı.

Olay karşında şok geçiren büyük üzüntü yaşayan Süleyman Can Orhan, böyle bir caniliğin kimsenin yaptığına inanmak istemediğini söyledi ve durumu Bilecik Hayvanları Koruma Derneği Başkanı Sühendan Senger’e iletti.

‘Savcılığa Suç Duyurusunda Bulundu’

45 günlük yavru kurt köpeğinin başını kesen kişilerin bulunması için çalışma başlatılırken, henüz kayıp yavru köpek bulunamadı. Kendisinin bunu yapacak bir düşmanı olduğuna inanmadığını belirten köpeklerin sahibi Süleyman Can Orhan, köpeğinin başını kesip evin önüne bırakan kişi yada kişilerin bulunması için Bilecik Cumhuriyet Başsavcılığı’na suç duyurusunda bulundu.

Kaynak: Yarın11.com

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bilecik’te Bir Yavru Köpeğin Başı Kesildi!

Kayseri’de “104 Köpek Zehirlenerek Öldürüldü “ İddiası Doğrulandı

Bilecik’te Bir Yavru Köpeğin Başı Kesildi!

Muratpaşa Sokak Hayvanları Festivali Başlıyor