Bu Serginin Geliri Patilere Gidecek

Bu Serginin Geliri Patilere Gidecek
3 Nisan Pazar günü Aslı Aybars’ın karelerinden oluşan “Patiler İçin Gezdim” fotoğraf sergisine Moda Deniz Kulübü ev sahipliği yapıyor. HAYTAP Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Kemal Şenpolat’ın katılacağı keyifli bir söyleşinin de yer aldığı bu hafta sonu etkinliğinin, tüm geliri sahipsiz hayvanların bakım ve tedavisi için kullanılacak.
patiler-icin-gezdim-sergi Bu Serginin Geliri Patilere Gidecek

Marmara Üniversitesi öğretim üyesi olan ve 15 yılı aşkın süredir Kadıköy Hayvan Dostları Platformuna gönül veren Aslı Aybars, 2012 yılından bu yana çektiği gezi fotoğraflarını hayvanlara destek olmak için derledi.

sergi-ajanimo-1 Bu Serginin Geliri Patilere Gidecek

Pek çok hayvansever kişi ve kuruluşu buluşturacak olan “Patiler İçin Gezdim” sergisi 3 Nisan Pazar günü 16.00-19.00 arasında düzenlenecek renkli bir açılış kokteyli eşliğinde hayata geçecek. Serginin ziyaretçileri dünyanın farklı bölgelerinde çekilmiş çarpıcı fotoğrafların keyfini çıkartırken, sahipsiz sokak hayvanlarının daha iyi bir yaşama kavuşmasına da katkıda bulunacaklar.

sergi-ajanimo-2 Bu Serginin Geliri Patilere Gidecek

Hayvan dostu sponsorların sağladığı yüklü mama desteğinin yanı sıra, serginin tüm geliri de Çevre ve Sokak Hayvanları Derneği gözetiminde, bakımevleri ve sokaklarda yaşayan hayvanların tedavisi için kullanılacak.

sergi-ajanimo-3 Bu Serginin Geliri Patilere Gidecek

Haber spikeri Buket Aydın Baykal’ın sunumuyla açılacak olan serginin devamında Baykal, Moda Deniz Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Teoman Taşpınar ve Avukat Ahmet Kemal Şenpolat ile bir söyleşi gerçekleştirecek.

 

 

 

İlgili Haberler

Bu Serginin Geliri Patilere Gidecek

Airbnb’den Bir İlk: Köpek Balığı Manzaralı Su Altı Odası

Bu Serginin Geliri Patilere Gidecek

Kedi İnsanı mısın, Köpek İnsanı mı?