in

Bunu da Yaptılar: Makatına Silikon Sıkılan Köpek Hayatını Kaybetti!

İstanbul Karaköy’de hayvansever iki kadın tarafından çok zayıf olduğu görülen ve sürekli kakasını yapmaya çalışığı fark edilen köpeğin makatından silikon sıkıldığı ortaya çıktı. Tüm çabalara rağmen köpek yaşatılamadı.

Karaköy’de iki hayvansever kadın bir köpeğin çok zayıf olduğunu ve tuvaletini yapamadığını fark etti. Köpeği tedavi ettirmek için yakalamaya çalıştılar ancak başaramadılar. Beyoğlu Belediyesi’nden köpeği yakalamak için yardım istediler ancak yardımlarına cevap bulamadılar. 2 haftanın sonunda köpeği yaklamayı başardılar ve köpek hemen veteriner kliniğine götürüldü.

Köpeğin bulunduğu yerde çalışan işçiler, köpeğe tinerciler trafından silikon sıkıldığını iddia etti. Veteriner kliniğinde röntgeni çekilen köpeğin bağırsaklarının silikonla dolu olduğu görüldü. Yemek yiyemeyen tuvaletini yapamayan köpek, bağırsaklarının temizlenmesi için operayona alındı. Operasyon sonrası yemek borusuna beslenme sondası açılan köpek tüm çabalara rağmen kurtarılamadı.

Hayvanseverler Karaköy çevresinde yaşayan köpeklerin tehlike altında olduğunu, tüm hayvanseverleri bu konuda dikkatli olması uyarısında bulundu.

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 × two =

Loading…

Yorumlar

Kadıköy’de Yaşadığı Mahalleden İBB Ekipleri Tarafından Alınan Alabaş’tan 27 Gündür Haber Yok

Cinayet Turizminden 120 Bin Lira Gelir Elde Edilecek!