https://www.ajanimo.com/wp-content/uploads/2016/09/köpekdişi-1-öç.jpg

“Çekirdek Paketinden Köpek Dişi Çıktı” İddiası

Marketten aldığı ünlü bir markaya ait çekirdek paketinin içinden köpek dişi çıktığını iddia eden tüketici, firmadan şikayetçi olacağını söyledi.

kopekdisi-1-oc “Çekirdek Paketinden Köpek Dişi Çıktı” İddiası

Bursa’nın İnegöl ilçesinde yaşayan Tarkan Akyol, marketten ünlü bir markaya ait çekirdek paketinin içinden köpek dişi çıktığını iddia etti. Akyol; “Geçtiğimiz akşam ailece oturup çekirdek yiyerek, çay içerek film izlemek için marketten çekirdek alıp eve geldim. Evde dizi seyrederken, aldığım çekirdeği yemeye başladık. Paketin içinden bir tane çekirdek aldım, farklı bir sertlik olması nedeniyle ağzıma götürecekken baktım. İyice inceledikten sonra köpek dişi olduğunu fark ettim. Ondan sonra yemeyi bıraktım” dedi.

kopekdisi-2 “Çekirdek Paketinden Köpek Dişi Çıktı” İddiası

Bir gün sonra durumu anlatmak için çekirdek firmasını aradığını aktaran Akyol, “Yetkili firmanın telefonuna cevap veren bayana konuyu anlattım. O da bana ‘ürünü bize gönderin, inceleyelim daha sonra sizi bilgilendireceğiz’ dedi. Bu konuyla ilgili tüketici derneğine de başvuru yapacağım. Hakkımı sonuna kadar arayacağım. Kaliteli bir markanın böyle bir şey yapması büyük yanlış. Bir çekirdek zevkimiz vardı, o da bitti” ifadelerini kullandı.

 

Kaynak: BursadaBugün

İlgili Haberler

“Çekirdek Paketinden Köpek Dişi Çıktı” İddiası

Köpekler Mamaları Havada Kapmaya Çalışırken Anı Yakalamak

“Çekirdek Paketinden Köpek Dişi Çıktı” İddiası

Dijital Sanat ve Pokemonlar