Cenk Eren Barınaktan Köpek Sahiplendi

Cenk Eren, bir hayalini gerçekleştirerek barınaktan köpek sahiplendi. Geçtiğimiz günlerde Yedikule Barınağı’ndan bir köpek sahiplenen ünlü şarkıcı, “Çok uzun süredir bunu düşünüyordum. Doğruca Yedikule Barınağı’na gidip 7 aylık olduğu tahmin edilen dişi bir av köpeği sahiplendim.” sözleriyle mutluluğunu dile getirdi.

cenk-eren-kopek-sahiplendi-4 Cenk Eren Barınaktan Köpek Sahiplendi

Cenk Eren, ismini Mia koyduğu sevimli köpekle ile ilgili “Beni üç günde resmen disipline soktu! Onun sayesinde artık sabah 08.00’de uyanıyorum ve onu yürüyüşe çıkarıyorum. Çok mutluyum; Mia beni sosyalleştirdi.” dedi.

cenk-eren-kopek-sahiplendi-5 Cenk Eren Barınaktan Köpek Sahiplendi

Sevilen sanatçı Cenk Eren, hayatını biz insanlara karşılıksız sevgi veren, sadık patili bir dost ile paylaşmaya uzun bir süre önce karar vermişti. Bunun için hazır olduğu düşünen sanatçı, Yedikule Hayvan Barınağı’na başvurusunu yaptı, başvuru formunu doldurdu. Çalışanlarla ve gönüllürlerle uzun uzun sohbet eden Eren, barınak hakkında bilgi edindi.

cenk-eren-kopek-sahiplendi-2 Cenk Eren Barınaktan Köpek Sahiplendi

Ön yargılarından kurularak barınaktan köpek sahiplenmek isteğini dile getiren ünlü isim, Mia ile göz göze geldiğinde ona aşık oldu. Cins köpek takıntısına düşmedi. Satın almak yerine sahiplendi ve harika bir köpeğin insanı olmanın mutluluğuna erişti.

cenk-eren-kopek-sahiplendi-3 Cenk Eren Barınaktan Köpek Sahiplendi

Barınak gönüllülerinden Meral Olcay, facebook sayfasında güzel köpeğin yuva bulmasının mutluluğunu şu sözlerle paylaştı: “Her zaman diyorum ön yargı ile ben ‘Golden Retriever, Kurt Köpeği gibi cins köpek istiyorum’ diye kendinize sınır koymayın mutlaka biri ile göz teması olacak ve o sizi seçecek. Mia ile de öyle oldu. Binlerce köpek içinden koğuşta Cenk Baba ile birbirlerini buldular. Mutlu son. Darısı diğer çocuklarımızın başına. Satın almak yerine, barınaktan sahipsiz bir patili dostumuza yuvasını açtığı için Cenk Babamıza teşekkür ederiz.”

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Yorumlar

İnsan Çarptı Kaçtı, Hayvan Başında Bekledi

İnsan Çarptı Kaçtı, Hayvan Başında Bekledi

Bebekken Baktığı Goriller, Tansy’i 12 yıl Unutmadı

Bebekken Baktığı Goriller, Tansy’i 12 yıl Unutmadı