Çocuklar, Hayvan Sevgilerini Resim Yaparak Gösterecek

Osmaniye Belediyesi tarafından 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü etkinlikleri kapsamında düzenlenecek olan yarışmada, çocuklar hayvan sevgisi boyalarla kâğıtlara yansıtılacak.

Hayvan sevgisini konu alan ödüllü resim yapma yarışmasına başvurular başladı.   lkokul ve ortaokullar arası düzenlenecek yarışma 4 Ekim’de Osmaniye Belediyesi Hayvan Barınağı bahçesine kurulacak resim atölyesinde yapılacak. Her okuldan en fazla iki kişinin katılabileceği yarışmada hayvan sevgisi boyalarla kâğıtlara yansıtılacak.

Tüm resim malzemelerinin belediye tarafından karşılanacağı yarışmada resimler jüri üyelerinin önünde çizilecek ve yarışma sonunda sonuçlar hemen açıklanacak. Son başvuru tarihi ise 2 Ekim Salı günü olduğu kaydedildi.

Ayrıca dereceye girenlere 300, 200, 100 TL değerlerinde kırtasiye hediye çeki ve madalya verilecek. Resim yapma yarışmasının yanı sıra Osmaniye Belediyesi Hayvan Barınağında çeşitli etkinlikler yapılacak. Yarışmaya katılmak ve detaylı bilgi almak için Osmaniye Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü’ne başvurulabilecekleri ve www.osmaniye-bld.gov.tr adresinden yarışma şartnamesini okuyabilecekleri bildirildi.

Çocuklar, Hayvan Sevgilerini Resim Yaparak Gösterecek

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Yorumlar

Kuşlar Erken Gelen Kışın Habercisi Oldu

Kuşlar Erken Gelen Kışın Habercisi Oldu

Bolu’da 3 Yavru Köpeği Öldüren Katil Bulundu

Bolu’da 3 Yavru Köpeği Öldüren Katil Bulundu