in

Ebru Şancı Villasını Köpeklerine Bıraktı

Ebru Şancı, futbolcu eşiyle Montpellier’e yerleşmesi gerekince lüks villasını köpeklerine bıraktı.

ebru-sansı-kopekleri-4

Ebru Şancı lüks villasını köpeklerine bıraktı. Ebru Şancı “Köpeklerim Spartacus, Elizabeth, Theodore, Ülker, MaxiLopez ve Dombili’ye her şey feda olsun” dedi.

ebru-sansı-kopekleri-1

Posta’da yer alan habere göre Ebru Şancı’nın eşi, futbolcu Alpaslan Öztürk, Eskişehirspor’dan Fransız Montpellier Herault takımına transfer oldu. Çift 2 ay sonra Montpellier’ye yerleşecek. İkiz kızlarına 7 aylık gebe olan Ebru Şancı “Doğumdan sonra Fransa’ya gideceğiz. 6 köpeğimin nerede kalacağını dert ediyorduk. Karar verdik. Bodrum’daki villamda yaşayacaklar.  Onlara Filipinli yardımcımız bakacak” diye konuştu.

ebru-sansı-kopekleri-3

 ‘Barınağa Bırakmam’

Ebru Şancı’nın, Yalıkavak’taki ikiz villasının değeri 1.5 milyon TL Toplam 6 odası, 2 salonu, 4 banyosu var. Muhteşem deniz manzarası, havuzu ve büyük bahçesi evin değerini artırıyor. Ebru Şancı “Burayı kiralamak veyahut satmak varken neden köpeklerinize tahsis ettiniz?” sorusuna şu yanıtı verdi: “Onları hiçbir zaman barınağa bırakamazdım.” Ebru Şancı “Köpeklerim Spartacus, Elizabeth, Theodore, Ülker, MaxiLopez ve Dombili’ye her şey feda olsun” dedi.

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

two × 1 =

Loading…

Yorumlar

18 Yıldır İnsan Dostlarıyla Aynı Evde Yaşayan Goril: Digit

İzmir’deki Plaja Akdeniz Foku Ziyareti