in

Gaziantep’te Asılarak İşkence Edilen Kedinin Öldüğü Ortaya Çıktı

Geçtiğimiz günlerde Gaziantep’te yaşayan T.D isimli şahsın yavru bir kediyi ayaklarından asmış tutarken çektiği ve sosyal medyada paylaştığı fotoğrafı hayvan severlerin büyük tepkisini çekmişti ve kedinin akıbeti merak ediliyordu. Hayvan severlerin kedinin akıbeti ile ilgili sorularını yanıtsız bırakan T.D sahte hesap ile yaptığı açıklamada kedinin öldüğünü belirtti.

Gaziantep’te yaşayan T.D isimli şahıs geçtiğimiz günlerde yavru bir kediyi ön patilerinden asmış şekilde göründüğü fotoğrafını sosyal medyada paylaşmış ve bu görüntüler hayvan severlerin büyük tepkisini çekmişti. Hayvan severler şahsın sosyal medya hesabını bularak kedinin akıbeti hakkında bilgi almaya çalışmış ancak T.D soruları ya yanıtsız bırakmış ya da dalga geçmek olarak tanımlanabilecek saygısızca cevaplar vermişti.

Mahalle muhtarı T.D’den şikayetçi oldu

T.D’nin ikamet ettiği Gaziantep’in Şirinevler Mahallesi muhtarı M.D kediye işkence eden T.D isimli şahsın oğlu İ.D adına ve mahalle muhtarlığı adına sahte profiller açarak kediye işkence fotoğraflarını bu hesaplardan paylaştığı gerekçesi ile şikayetçi oldu.

“Kedi zaten ölüydü”

Hayvan severlerin ısrarlı sorularına başta kaçamak ve alaycı yanıtlar veren, kedinin nerede olduğunu bir türlü açıklayamayan T.D gelen tepkiler sebebi ile sosyal medya hesabını kapattı, ancak sahte isimle açtığı hesaptan habere yorum yapmayı sürdürdü.

“Napacaksınız sabırsızca bekliyorum” yazan T.D kediye işkence ederken çekilmiş fotoğrafları ile yorum yaparak hayvan severlere meydan okudu.

Sonunda gelen tepkilerden korktuğu anlaşılan ve Ahmet Kaya adına açılmış sahte profili kullanan T.D kediyi zaten ölü bulduğunu ve kediyi asarak fotoğraf çektiğini iddia etti. Bu açıklama ile yavru kedinin akıbetini merak eden hayvan severler büyük üzüntü yaşarken T.D’nin hala yakalanamamış olması da tepki çekti.

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

16 − 4 =

Loading…

Yorumlar

Yardıma Muhtaç Hayvanların Kahramanı Hayvan Dostu İş Adamı Haluk Akın

Ankara Üniversitesi’ndeki Köpekleri Antidepresanla Zehirlediler