in

Gaziantep’te Kuşunu Yediği İçin Yavru Kediye İşkence Eden Cani

Gaziantep’te T.D isimli gencin yavru bir kediye işkence ederken çekilmiş fotoğrafını sosyal medyada paylaşması hayvan severlerin tepkisini çekti. Kedinin akıbetinden endişeli olan hayvan severler önce kedinin bulunmasını sonra da kediye açıkça eziyet eden şahsın gerekli cezaya çarptırılmasını istiyor.

Gaziantep’in Şahinbey Şirinevler Mahallesi’nde yaşadığı iddia edilen T.D isimli gencin yavru bir kediyi ön patilerinden iple bağlamış halde işkence ederken çekilmiş fotoğrafını sosyal medyada paylaşması hayvan hakları savunucularını ayağa kaldırdı.

T.D isimli gencin sosyal paylaşım platformu Facebook’ta geçtiğimiz günlerde yayınladığı bu fotoğraf hayvan severlerin gözünden kaçmadı ve binlerce hayvan sever söz konusu şahsa tepki gösterdi. Yavru olduğu görülen kediyi kuşunu yediği için cezalandırdığı iddia edilen T.D tepkiler üzerine söz konusu fotoğrafı sildi.

“Nankörlük yaptı!”

T.D isimli şahsın kediyi nankörlük yapıp kuşunu yediği için cezalandırdığını söylemesi büyük tepki çekerken birçok hayvan sever bu kadar küçük bir yavru kedinin kocaman bir güvercini öldürmesinin imkansız olduğunun altını çizdi.

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

6 − five =

Loading…

Yorumlar

İzmir Kültürpark’ta Fare Zehri Tehlikesi

Köpeğini Bulan Adama Otomobil Hediye Etti