Gözleriyle Değil Kalpleriyle Gören Kediler

Gözleriyle Değil Kalpleriyle Gören Kediler

Dubai’de terk edilmiş bir depoda bulunan Blue, Meadow ve Küçük Willo isimli kedileri, gözlerinin görmemesi sebebiyle kimse sahiplenmek istemedi.

görmeyen-kediler-1 Gözleriyle Değil Kalpleriyle Gören Kediler

Bu sevimli kedi dostlarımızın hikayesi 2014 yılı yılbaşı öncesi başlıyor. Sahiplerinin basit bir grip geçirmelerine rağmen ilgilenmediği kediler, bakımsızlık nedeniyle kör olmuşlar. Kedilerden Blue isimli olanı eski sahibinin komşusu tarafından sahiplenilecekmiş ama kedi kardeşi Meadow ve arkadaşı olmadan yapamamış. O da 3 görme engelli kediyi sahiplenmek istemediği için kediler sahipsiz kalmış.

görmeyen-kediler--3 Gözleriyle Değil Kalpleriyle Gören Kediler

Tam da böyle bir zamanda Catherina Magno isimli bir kadın bu üç kediyi sahiplenmeye karar vermiş. Bu kadın sevimli dostlarımız için adeta bir kurtarıcı olmuş. İlk başlarda bunun zor olacağını düşünmüş ama zaman geçtikçe gözleriyle göremeyen kedilerin kalpleriyle gördüğünü ve görenlerle uyumlu bir şekilde takıldıklarını fark etmiş.

Catherine, kendisinin hayvan bakmak konusunda deneyimi olmadığını ve özellikle de gözleri görmeyen bu üç kediye bakmaktaki endişelerini paylaşırken, onlara alıştıktan sonra gözlerinin görmemesinin sorun olmadığını, bu sevimli kedilerin kalpleriyle görebildiklerini belirtiyor.

görmeyen-kediler--4 Gözleriyle Değil Kalpleriyle Gören Kediler

 

Kaynak: Bored Panda

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Yorumlar

Gözleriyle Değil Kalpleriyle Gören Kediler

Van Kedisi Spence, Japonya Seçimlerinde Milletvekili Adayı Shima’yı Gölgede Bıraktı

Gözleriyle Değil Kalpleriyle Gören Kediler

Türkiye’de ve Dünyadaki Boğa Festivallerinde Ölüm, Kavga ve Şiddet…