Hayvan Kaçakçılığına Karşı, “Gisele” Kampanya

Podyumlardan inen süper model, sosyal sorumluğun farkındalık sahnesinde. Birleşmiş Milletler’in Wild for Life kampanyasında yer aldığını açıklayan Bündchen, Birleşmiş Milletler’in hayvan kaçakçılığına karşı başlattığı savaşta dünya çapındaki sesi olacak.

Hayvan kaçakçılığı hakkında Huffington Post’ta bir yazı kaleme alan Gisele Bündchen, daha umutlu ve iyi bir gelecek için sadece insanlığı değil, bir insan kadar eşit yaşam ve dünyada barınma hakkına sahip olan tüm hayvanları korumamız gerektiğini söyledi.

bundchen-1464411601 Hayvan Kaçakçılığına Karşı, “Gisele” Kampanya

Birleşmiş Milletler’in her temsilicisinin kendi karakterini en iyi yansıtan hayvan türünü seçtiği kampanya kapsamında. Gisele’in tercihi deniz kaplumbağasından yana oldu. “Bilgi, güçtür” diyen süper model bilmiyormuş gibi yapmak yerine, gerçekleri görmeyi ve öğrenmeyi öneriyor ve ekliyor: Bugün deniz kaplumbağalarının geleceği için hayvan kaçakçılığına karşı sesimi sonuna kadar yükseltiyorum.

Gisele, kampanyasında yer almak için herkes çağırıyor ve bunu yaparken de, seni en iyi yansıtan hayvan türünü seçmek için kampanyaya davet ediyor.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Yorumlar

“Esrar”lı Koyunlar, Köyü Birbirine Kattı!

“Esrar”lı Koyunlar, Köyü Birbirine Kattı!

Gezi’de İnsanlarla Birlikte Direnen Güzel Hayvanlar, Sizi de Unutmadık

Gezi’de İnsanlarla Birlikte Direnen Güzel Hayvanlar, Sizi de Unutmadık