in ,

Hayvanseverliğiyle Gönlümüzün Tahtına Oturan, Targaryen Hanedanından Ejderhaların Anası Daenerys Targaryen

Game Of Thrones’un güzel ve başarılı oyuncusu Emilia Clarke, nam-ı diğer Targaryen hanedanından Daenerys, adının ilki, zincirkıran ve ejderhaların anası Daenerys Targaryen gerçek hayatta da hayvanseverliğiyle gönlümüzü fethediyor.

Game Of Thrones çılgınlığı dünyada tüm hızıyla devam ederken, 7. Sezonda HBO’nun çalınan arşivleri ile daha büyük bir heyecan kazandı. Spoiler yeme kaygısı ile tüm içeriklerden köşe bucak kaçan takipçileri, yeni bölüm yayınlanana kadar Game Of Trones adından bile uzak duruyor…

Neyse ki içeriğimiz spoiler içermediğinden gönül rahatlığı ile okuyabilirsiniz 🙂

Game Of Thrones çılgınlığı başladığından beri dizinin en önemli karakterlerinden biri olan güzel oyuncu Emilia Clarke, nam-ı diğer Targaryen hanedanından Daenerys, adının ilki, zincirkıran ve ejderhaların anası Daenerys Targaryen güzeliği ve cesareti ile tüm izleyenlerin beğenisini kazanıyor.

Dizide 3 ejderhasına çocukları gibi bakan güzel oyuncu, gerçek hayatta da tam bir hayvansever.

Emilia Clarke köpeği Roxy ile…

Hayvansever oyuncu Emilia Clarke, instagram hesabından minik doslarıyla fotoğraflarını paylaşmayı ihmal etmiyor ve sevgisini her an gösteriyor.

https://www.instagram.com/p/BDJlHLSI1Nn/?taken-by=emilia_clarke

O sadece ejderhaların değil, kedilerin de anası.

Dizinin 7. Sezon 5. Bölümünde ejderhaları için benim çocuğum diyen güzel oyuncu. Gerçek hayattaki sevgisini karakterine yansıtmaşa benziyor.

Kuzeyin yeni Kralı Jhon Snow’un ejderhalardan yaratık diye bahsetmesi üzerine “Ne kadar büyüyüp başkalarını korkutsalarda onlar benim çocuğum” diyen Daenerys Targaryen, dizi de ejderhalarıyla olan bağını gerçek hayattaki hayvan sevgisiyle pekiştiriyor…

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7 − 6 =

Loading…

Yorumlar

PETA’dan Kadıköy Boğa’da Marullu Eylem

Köpeği Önce Sevdi, Sonra Omzunu Kırarak Çaldı