https://www.ajanimo.com/wp-content/uploads/2016/06/balthazar2.jpg

Horoz Balthazar’dan Günün Bankosu: “İspanya Maçı Alır”

Şimdiye kadar tüm maçları doğru tahmin eden Fransızların meşhur ‘kahin’ horozu Balthazar, Türkiye – İspanya maçında İspanyolların kazanacağı öngörüsünde bulundu.

balthazar2 Horoz Balthazar’dan Günün Bankosu: “İspanya Maçı Alır”

EURO 2016‘nın Ahtapot Paul‘u olarak tanıtılan Fransız horozu Balthazar, İspanya-Türkiye maçıyla ilgili tahminini yaptı. Fransa’nın Dünya Kupası’nı kazandığı 1998’de meşhur olan horozun ‘sahibi’ne EURO 2016 öncesinde bir mektup yazan UEFA yetkilileri, güvenlik nedeniyle hayvanı maçlara getirmemesini istemişti.

Stada Alınmadı

Balthazar tuttuğu takım olan Fransa’nın maçlarına gitse de kendisine uygulanan ambargo nedeniyle içeri giremedi. Romanya maçında kendisi için ayarlanan kutunun içinde, Stade de France’ın önünde karşılaşmanın sona ermesini bekledi.

balthazar1 Horoz Balthazar’dan Günün Bankosu: “İspanya Maçı Alır”

Şimdiye Kadar Hepsini Bildi

Bu gelişmelerin ardından Fransız basını kolları sıvadı ve Balthazar’ı ‘tahminci’ olarak kullanmaya başladı. Şu ana kadarki tahminlerinde tam isabet sağladığı belirtilen Fransız horozu, şimdi de bu gece Nice’te oynanacak İspanya- Türkiye maçıyla ilgili tahminini yaptı.

İspanya’yı Tercih Etti

Fransa taraftarlığından bahis yorumculuğuna terfi eden Balthazar, D Grubu mücadelesinde futbol otoriteleriyle aynı istikamette düşündüğünü ortaya koydu, İspanya’nın maçtan üç puanla ayrılacağı öngörüsünde bulundu.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Horoz Balthazar’dan Günün Bankosu: “İspanya Maçı Alır”

Endonezya’da 32 Balina Karaya Vurdu

Horoz Balthazar’dan Günün Bankosu: “İspanya Maçı Alır”

Zinnur Dede’nin Sevgi Kırıntıları