İrlandalı İş Adamı Bodrum’daki Hayvan Cinayetlerine İsyan Etti

Muğla’nın Bodrum ilçesinde yaşayan İrlandalı iş adamı Gary Frederick, evine yakın alanlarda sokak hayvanlarının tüfekle öldürülmesine dayanamayarak sokaktaki hayvanlara evlerinin kapısını açtı.

irlandalı-ajanimo1 İrlandalı İş Adamı Bodrum’daki Hayvan Cinayetlerine İsyan Etti

Bodrum’da yaşayan İrlandalı iş adamı Gary Frederick, villasının arka sokağındaki hayvanların tüfek ile öldürülmesine dayanamayarak yaralı hayvanları evde beslemeye başladı. Türkiye’yi çok sevdiği için süresiz oturma izni alan 60 yaşındaki Gary Frederick ve arkadaşı 46 yaşındaki Rory Mc Daid, yeni aldıkları villanın arka caddesinde köpek ve kedilerin şiddete maruz kaldıklarını ve bazı kişiler tarafından hayvanların silahla vurulduğunu öne sürdü. İrlandalı iş adamı ve arkadaşı, evlerinde sokak hayvanlarının bakımını da üstlendiler. Yaklaşık 50 kedi ve köpeğe bakan ikili hayvanların kısırlaştırma işlemi de yapıyor. Kedi ve köpeklerinin çoğalması ile birlikte aldıkları villanın bahçesini ve içerisini hayvanlara göre dizayn eden İrlandalılar, hayvanları öldürenlere de isyan ettiler.

irlandalı-ajanimo2 İrlandalı İş Adamı Bodrum’daki Hayvan Cinayetlerine İsyan Etti

Gary Frederick, kedi ve köpeklerin kimliği belirsiz kişiler tarafından katledildiğini söyleyerek “Son bir yıl içerisinde 12 hayvan kimliği belirsiz kişilerce vuruldu. Uzun süredir Bodrum’da yaşıyorum. Burada çok sayıda kedi ve köpek sahiplendim. Garaj kapısında çok sayıda saçma delikleriyle karşılaştım. Evimin etrafını duvar ve tellerle çevirdim. İnsanların hayvanlara zarar vermemesini sağlamaya çalışıyorum. Hayvanları kontrole götürdüğümde vücudunda saçmalara rastladık. Bu yaşananlar yasal olarak suç. Görevlilerin bize yardımcı olması gerekiyor. Olayla ilgili suç duyurusunda bulunduk. Bunları yapanların bir an önce bulunması gerekiyor” dedi

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Yorumlar

Güvercin Tutkunları Menteşe’deki Festivalde Buluştu

Güvercin Tutkunları Menteşe’deki Festivalde Buluştu

TREDAŞ Çalışanlarından ‘Enerjimiz Küçük Dostlarımız İçin’ Kampanyası

TREDAŞ Çalışanlarından ‘Enerjimiz Küçük Dostlarımız İçin’ Kampanyası