in ,

Kaybolan Köpeklerine 10 Yıl Sonra Kavuştular

Kedi-köpek dostunuzun kaybolması dünyanın en kötü duygularından biridir. Bazı dostlarımız yuvalarına hemen dönerken, bazılarının dönmesi bu hikayedeki gibi 10 yılı bulabilir. Siz siz olun, can dostlarınızın kaybolmaması için gerekli önemlemleri mutlaka alın. Çünkü bazı canlarımız evlerine bir daha dönemeyebiliyor.

10 Yıl önce Debra Suierveld, çocukları ve 1 yaşındaki köpekleri Abby ile Pensilvanya’nın Apollo şehrindeki  evlerinin bahçesinde oyun oynuyordu.

Abby oyun sırasında bahçeden kaçtı. Ailesi onu her yerde aradı ancak bir türlü bulamadı. Bir süre sonra umutları tükenen ailesi Abby’nin öldüğünü düşündüler.

Aradan on yıl geçtikten sonra aileye bölegedeki barınaktan bir telefon geldi. Abby bulunmuştu!

Gelen haber karşısında çok şaşıran aile başta inanmasa da barınağa gittiklerin de bulunan köpeğin Abby olduğunu gördü. Ve bunun bir mucize olduğunu düşündüler.

Abby ailesinin evinden 12 km uzaklıkta bir evin verandasına girdi. Abby’nin çipi bölgedeki bir barınağa aitti. Ev sahipleri onu barınağa götürüdüler. Bu barınak Suierveld ailesinin Abby’i sahiplendiği barınaktı. Barınak yetkilileri kayıtlardan aileye ulaştılar.

Abby’nin 10 yıl boyunca ne yaptığı bilinmiyor ancak ailesi ona kavuştuğu için çok mutlu.

 

Kaynak: Bored Panda

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

five − two =

Loading…

Yorumlar

Aslan Avlamaya Giden Kaçak Avcıdan Geriye Sadece Kafası Kaldı

Sahte Kürklerde Gerçek Hayvan Tüyleri Bulundu!