Kedi Popoları için Donald Trump Kolyeleri Tasarladılar

Kedi Popoları için Donald Trump Kolyeleri Tasarladılar

ABD’de yapılacak olan başkanlık seçimleri birbirinden ilginç kampanya ve ürünleri de ortaya çıkarıyor. Trumpholecovers kampanyası, bağış toplamak için kedi popolarını kapatacak şekilde özel olarak tasarlanmış Donald Trump kolyelerini satışa sundu.

donaldtrumpkolye1-oc Kedi Popoları için Donald Trump Kolyeleri Tasarladılar

Kediler için ne kadar ‘kullanışlıdır’ orası tartışılır ama ABD’de başkanlık seçimleri yaklaşırken ilginç bir ürün satışa sunuldu. Cumhuriyetçilerin adayı Donald Trump’ın üç farklı yüz mimiğinin bulunduğu ilginç ‘popo kolyeleri’ kediler için özel olarak tasarlandı.

Kedinin kuyruğuna bağlanan kolyeler sayesinde, popoları bu kolye ile örtülmüş ve kedi poposu yerine Donald Trump’ın yüzü görülmüş oluyor. Yaratıcı ve komik bu ‘kolye’ tasarımının satışından elde edilecek gelirin kadın hakları ve göçmenler için çalışan yardım kuruluşlarına bağışlanacağı açıklandı. Kolyeler  www.trumpholecovers.com sitesi üzerinden 9,99 $’a satışa sunuldu.

donaldtrumpkolye2 Kedi Popoları için Donald Trump Kolyeleri Tasarladılar

Göçmen karşıtı, ırkçı, kadın düşmanı söylemleri ile sıkça gündeme gelen Donald Trump’a karşı yapılan kolyelerin başkanlık seçimleri öncesi propagandaya ne kadar etkisi olacağı bilinmez ama buna benzer kampanya ve tasarımlar ülkelerin ‘demokrasi’ ve ‘propaganda özgürlükleri’ açısından önemli bir test aracı oluyor.

Kaynak: trumpholecovers.com

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Yorumlar

Kedi Popoları için Donald Trump Kolyeleri Tasarladılar

Hatay’da İki Yeni Kuş Türü Gözlemlendi

Kedi Popoları için Donald Trump Kolyeleri Tasarladılar

Kediler Aşık Olur mu?