Kedisine Zulmeden Şahsın Cezası Belli Oldu!

Eskişehir’de sosyal medya hesabından yaptığı canlı yayında kedisini döverek zulmeden yabancı uyruklu şahsa 950 lira para cezası kesildi.

Kedisine Zulmeden Şahsın Cezası Belli Oldu!

Eskişehir’de Pooya Sedighi (32) isimli yabancı uyruklu şahıs, geçtiğimiz gün sosyal medya hesabından yaptığı canlı yayında beyaz tüylü kedisini döverek koltuğa fırlattı. Yayını izleyen hayvanseverler durumu hemen polis ekiplerine bildirdi ve şahıs evinde yakalanarak gözaltına alındı. Olayın ardından kedinin vücudunun bazı kısımlarında çatlaklar oluşurken, cani şahıs hakkında 5199 sayılı Hayvanları Koruma Kanunu kapsamında 950 lira para cezası kesildi.

İlgili Haberler

Yorum

Yorum Ekle
  1. Ay ne kadar cookkkk, simdi nasıl öder o parayı bir daha da yapamaz!!! Yahu 950 tl nedir, lutfen artik su cezalar biraz korkutucu olsun. Sadece hayvanlar icin degil masum olan, savunmasız olan herkese karşı işlenen suçlar cezasını bulsun artik noolur ama!!! Çocuklara kadınlara hayvanlara doğaya karşı işlenen her suçun karsiligi iyi bir ceza olsun artık… dünyamızı cirkinlestiren ne varsa.. 950 tl nedir yaaaaa !!!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kedisine Zulmeden Şahsın Cezası Belli Oldu!

Sokak Hayvanları için Bırakılan Mama ve Su Kaplarını Tekmeledi!

Kedisine Zulmeden Şahsın Cezası Belli Oldu!

Temizlik İşçisi Hem İsrafı Önlüyor Hem de Hayvanları Doyuruyor