in ,

Kendisine Haksızlık Yapıldığını Düşenen Gizem Özdilli’den Basın Açıklaması

Eski Manken Gizem Özdilli Kamuoyuna bir basın açıklaması yaptı ve şu sözlere yer verdi: Sosyal medya hesaplarıma yapılan hakaret, tehdit ve saldıranlara toplu cevabımdır…

Eski Manken Gizem Özdili’nin Yunanistan’daki köpek saldırısı sonucu hayatını kaybeden profesör haberini alıntılayarak paylaştığı “Sokaklarda başıboş köpekler istemiyoruz! Hayvanseverler alsın evlerinde baksın, eğitsin” tweeti sonrası sosyal medyada hayvanseverlerden büyük tepki görmüş ve binlerce mesaj almıştı.

Yaşanan gelişemelr üzerine twitter hesabını gizlemek zorunda kalan Özdilli akşam saatlerinde bir basın açıklaması yaparak, attığı tweetin yanlış anlaşıldığını belirtti!

Gizem Özdilli Yaptığı Basın Açıklamasında,

Õncelikle sabah attığım twitte sokak köpeklerinin yaşam haklarını ellerinden almayı asla soylemedim ki canı veren Allah ..

Ancak devletin barınak veya korunaklı alan konusunda yetişemediği noktada köpek sevenlerin alıp, bakıp, eğitip, aşılatıp yardımcı olmasını hedefledim…

Ben hayvan düşmanı olsam 2 kedim olmaz onlara evimde bakmazdım. (ki birini sokaktan aldım) 
Gelelim sokak köpeklerinden cekinceme; Benim babamın bakıp beslediği av köpeğimizin saldırısına uğramış biriyim. Ortaköy’de ki evimi toplu halde gezen köpeklerin saldırısı ūzerine tasımış biriyim.
Durduk yere saldırmaz diyorsunuz ben ve benim gibi fobisi olanları hissedebiliyorlar ve iç gūdūsel oluyor bu saldırı.
Okuduğum bir çok köpek saldırısı haberi, çocuğu parçaladı başlığı, yaşlı adamı parçaladı gibi benim gibi fobisi olanları nasıl etkiliyor hiç empati yapmayı dūşūndūnūz mū? 

Ve son olarak ben hiçbir canlıyı tehdit etmedim.
Devlete destek olup bakın dedim. Onlar da, benim gibiler de mağdur olmasın istedim.
Beni tehdit edenler mi köpek sevip koruyor?
İnsanı sevmeyen hayvanı da sevmez. Herşeyi çekiştirip yıkıcı olmakla ne geçti elinize?

Saygılarımla

Gizem Özdilli

 


Gizem Özdilli’nin Sosyal medyada paylaştığı “Sokaklarda başıboş köpekler istemiyoruz! Hayvanseverler alsın evlerinde baksın, eğitsin” haberi

Gizem Özdilli, Sokaklarda Başıboş Köpek İstemiyormuş!

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

5 + 6 =

Loading…

Yorumlar

Kedilerde Strese Neden Olan Etkenler

İzmir’de “Flamingoma Dokunma” Eylemi