Kola kutusundan Fare Çıktı

Fransa’da bir adamın içtiği koladan fare çıktı. Adam 21 gün gözetim altında tutulacak.

Kola kutusundan Fare Çıktı

Fransa’da Paris’in doğusunda yer alan Seine-et-Marnais şehrinde bir adamın içtiği kola kutusundan fare çıktı. 34 yaşındaki adam herhangi bir sağlık sorunuyla karşılaşmaması için 21 gün müşahede altında kalacak.

Adının Damien olduğu öğrenilen 34 yaşındaki bilgisayar mühendisi öğle yemeğinde arkadaşıyla pizza ve kola sipariş etti. Pizzayı lokantada yiyen adam kolayı eve götürdü. Kolayı içerken herhangi bir tat farkı hissetmeyen adam, içeceğini bitirdiğinde kutunun içerisinde fareye benzer bir kemirgen patisi gördü.

Kola kutusundan Fare Çıktı

Fransa’nın çok okunan gazetelerinden Le Parisien’e konuşan adam, “Hemen Coca-Cola’yı aradım ve 15 dakika kadar konuştuk. Şirket bana bir paket gönderdi ve kola kutusunu paketin içerisinde incelemek maksadıyla kendilerine tekrar geri yollamamı istedi. Ancak kutuyu yollamadım çünkü bu elimdeki tek kanıt” dedi. Damien kutuyu buz dolabında derin dondurucuda sakladığını söyledi.

Aynı zamanda karakola giden adam, polislerin şikayetini kabul etmediklerini ve olayı internet yoluyla çözmesi gerektiğini söylediklerini aktardı. Daha sonra doktoruyla görüşerek kan tahlili yaptıran adam, 21 gün müşahede altında olacağını, herhangi bir grip belirtisi olursa sıtma tehlikesi üzerine hastaneye kaldırılacağını ifade etti.

Kaynak: Euronews

İlgili Haberler

Kola kutusundan Fare Çıktı

Komşuları Köpeği ‘Şanslı’yı Mahkeme Kararıyla Apartmandan Kovdurdu

Kola kutusundan Fare Çıktı

Evinde 1 Köpek 8 Kedi Besleyen Başkan Çetin’den Çukurova’ya ‘Kedi Parkı’ Müjdesi