in ,

Köpeklerinin Katilini İhbar Edene 1000 Lira Ödül Verecek

Milas’ın Güllük mahallesinde 2 gün önce zehirlenerek öldürülen sahipli 2 köpek ile 3 sokak kedisini zehirleyen kişi ya da kişileri bildirene köpeklerin sahibi Murat Tuğtekin 1000 lira ödül vereceğini açıkladı.

Milas’ın Güllük mahallesinde 2 gün önce ortadan kaybolan köpeklerini ararken büyük köpeği Minik’in ölüsünü bulan kaptan Murat Tuğtekin köpeklerini ve sokak kedilerini zehirleyerek katleden kişi ya da kişileri bildirene 1000 lira para ödülü vereceğini açıkladı.

Benek hala bulunamadı

Ajanimo’nun telefonla ulaştığı Murat Tuğtekin küçük köpeği Benek’in hala bulunamadığının altını çizerek, “köpeklerimi ve sokak kedilerini öldüren canilerin cezasız kalmasını istemiyorum, köpeklerimin kanı yerde kalmamalı.” dedi.

“Minik benim çocuğumdu”

Köpeklerinin çocuğu gibi olduğunu söyleyen kaptan Murat Tuğtekin bir hayvanı zehirleyerek korkunç acılar içinde ölmesine neden olan vicdansız kişi ya da kişilerin kesinlikle cezasız kalmaması gerektiğini belirtti ve bu konu hakkında bilgisi olanların kendisine bilgi vermesi durumunda 1000 lira ödül vereceğini söyledi.

Güllük’te gerçekleşen acı olayın detaylarını öğrenmek için şuraya tıklayarak haberimizi okuyabilirsiniz.

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

two × five =

Loading…

Yorumlar

Deniz Kaplumbağaları Araştırma Merkezi İsyan Etti: Medya, Diline Çeki Düzen Vermeli!

Yakıldılar, Kurşunlandılar, Yumurtaları Çalındı; Türkiye’de Bir Deniz Kaplumbağası Olmak