Muratpaşa Sokak Hayvanları Festivali Başlıyor

Muratpaşa Sokak Hayvanları Festivali Başlıyor

Muratpaşa Belediyesi’nin Türkiye’de bir ilke imza atarak sokak hayvanları için düzenlediği festivalin 3’üncüsü Cumartesi günün Falez-2 Park’ta gerçekleştirilecek.

festival Muratpaşa Sokak Hayvanları Festivali Başlıyor

Muratpaşa Belediyesi’nin ‘Sokakta Sahipsiz Hayvan Kalmasın’ sloganıyla 3’üncüsünü gerçekleştireceği Sokak Hayvanları Festivali, yarın Falez-2 Park’ta gerçekleştirilecek. Saat 12.30’da çocuklara yönelik animasyonlar, oyunlar ve gösterilerle başlayacak festivalde Muratpaşa Belediyesi Hayvan Barınağı ve Sokak Hayvanları Rehabilitasyon Merkezi’nden kedi ve köpekler sahiplendirilerek, sevimli dostlarımız yeni yuvalarına kavuşacak. Parkta gün boyu şovlar, konserlerle devam edecek festival kapsamında ‘Sokak Hayvanları’ konulu fotoğraf yarışmasının da sonuçları açıklanacak.

Eserler Festivale Katılanlar Tarafından Değerlendirilecek

Kedi ve köpek fotoğrafları olmak üzere iki ayrı dalda düzenlenen ve tüm fotoğrafçıların katılımına açık yarışmaya gönderiler eserler saat 15.30’da kadar festivale gelen konuklar tarafından değerlendirilecek. Değerlendirme sonucunda dereceye giren fotoğraflar festivalde açıklanacak.

Yarışmada birinci olan eser sahiplerine 15-17 Aralık 2016 tarihinde çift kişilik Kapadokya turu, 2’nci olanlara Engelsiz Cafe’de çift kişilik yemek, 3’üncü olanlara ise Teneffüs Park’a aileleri ile birlikte ücretsiz giriş hediye edilecek.

 

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Yorumlar

Bilecik’te Bir Yavru Köpeğin Başı Kesildi!

Bilecik’te Bir Yavru Köpeğin Başı Kesildi!

Kediler İçin Eğlenceli ve Uykulu Toplar

Kediler İçin Eğlenceli ve Uykulu Toplar