Mustafa Ceceli’den ‘Oruç Tutmuyor’ Polemiğinde ‘Hayvan’ İfadesi

Mustafa Ceceli’den ‘Oruç Tutmuyor’ Polemiğinde ‘Hayvan’ İfadesi

Şarkıcı Mustafa Ceceli, kendisine karşı sosyal medyada ‘oruç tutmuyor’ şeklinde paylaşım yapanlara twitter üzerinden “Bunlara hayvan demek hayvana hakarettir” dedi.

Mustafa Ceceli, geçtiğimiz günlerde Yalova’daydı. Burada aile ziyaretleri yapan Mustafa Ceceli, yaptığı paylaşımları kasıtlı bir şekilde kendisi aleyhinde kullanılan bir kişiye yine sosyal medya hesabı üzerinden cevap verdi.

mustafaceceli Mustafa Ceceli’den ‘Oruç Tutmuyor’ Polemiğinde ‘Hayvan’ İfadesi

Yapılan paylaşımla kendisinin oruç tutmuyormuş şeklinde gösterilmesine kızan Mustafa Ceceli, twitter hesabından öfkesine hakim olamadı… Ceceli, twitter üzerinden şunları yazdı: “Bir tane şerefsiz, 5 yaşında oğlumun yemeğini koyup bana oruç tutmuyor demiş. Allahından bul soysuz. Yazdım anlamadınız bir daha yazayım, bunlara hayvan demek hayvana hakarettir. Ben Allah’a hesabımı veririm yüz aklığıyla ama iftira atan sonsuza kadar Cehennem çukurunun misafiri… Kurtarıcısız. Gözünüz dönmüş kansızlar.”

Mustafa Ceceli, kendisi hakkında iftirada bulunanlara “Bunlara hayvan demek, hayvanlara hakarettir” diyerek ‘hayvan’ların hiç alakası olmadığı bir polemikte yine bir şekilde yer almasına sebep oldu.

mustafaceceli2 Mustafa Ceceli’den ‘Oruç Tutmuyor’ Polemiğinde ‘Hayvan’ İfadesi

Ceceli, bugün attığı twitlerle de Hacı Bektaş Veli’nin “İncinsen de incitme” sözünü referans vererek “yazdıklarını üstüne alınan” takipçilerinden de özür diledi.

Ramazan Ayında İnsanların Dilinden ‘Hayvanlar’ Eksik Olmadı

Geçtiğimiz haftalarda da TRT’de yayımlanan Ramazan Neşesi programında Prof. Dr. Mustafa Aşkar’ın “Namazı hayvanlar kılmaz, namaz kılmayan hayvandır” sözleri gündemde yer kaplamış ve tepki çekmişti.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Yorumlar

Mustafa Ceceli’den ‘Oruç Tutmuyor’ Polemiğinde ‘Hayvan’ İfadesi

Meksika’da 14 bin Yıllık Mamut Fosili Bulundu

Mustafa Ceceli’den ‘Oruç Tutmuyor’ Polemiğinde ‘Hayvan’ İfadesi

Sürmeli Kardeşlerin Tasarladığı Pati Temizleme Cihazı ‘Peggymatic’e Ödül Yağıyor