Özel Hastaneden Adapazarı Hayvan Barınağı’na Röntgen Cihazı

Özel Hastaneden Adapazarı Hayvan Barınağı’na Röntgen Cihazı

Özel Adatıp Hastanesi, Adapazarı Belediyesi Sokak Hayvanları Geçici Bakımevi’ne, tüm ihtiyaçlarına cevap verebilecek düzeyde ‘tek tüplü röntgen cihazı’ hibe etti.

Adatıp Hastanesi Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Kardiyoloji Uzman Doktor Gökhan Öner, hastane cihazlarını son sistemle yenilediklerini ifade ederek, kullanılabilir durumda olan birçok cihazı ise, ihtiyacı olan kurum ve kişilere hibe ettiklerini söyledi. Ayrıca, hayvan sevgisi ve doğa sevgisinin önemine de değinerek, “İçinde, doğa ve hayvan sevgisi olmayanların, insana hizmet noktasında da yeterli ve başarılı olamayacağını düşünüyorum” dedi.

adatıp-ajanimo1 Özel Hastaneden Adapazarı Hayvan Barınağı’na Röntgen Cihazı

Adapazarı Belediyesi Başkan Yardımcısı Rıdvan Sezer, Adatıp Hastanesi’nin bu anlamlı desteğine değinerek, “Şehrimize karşı duyarlılığını sosyal, kültürel, sağlık, spor ve birçok alanda her zaman ortaya koyan başta Orhan Kocabıyık olmak üzere, tüm Adatıp Hastanesi Yönetimi, bugün de barınağımızın önemli ihtiyaçlarından biri olan röntgen cihazını kurumumuza hediye ettiler. Adapazarı Belediyesi olarak sokak hayvanlarına en iyi hizmeti vermek adına, büyük gayret ve özveri gösteren bir belediyecilik anlayışını ortaya koyuyoruz. Yeni röntgen cihazımızla birlikte hizmetimiz daha da kaliteli olacak. Belediyemiz ve tüm hayvan severler adına Adatıp ailesine teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
Özel Hastaneden Adapazarı Hayvan Barınağı’na Röntgen Cihazı

Kedi İnsanı mısın, Köpek İnsanı mı?

Özel Hastaneden Adapazarı Hayvan Barınağı’na Röntgen Cihazı

İnsanlık Tarihi Kadar Eski Bir Hastalık: Uyuz