Putin Klonladığı Köpeklerden Kendi Ordusunu Kuruyor!

Güney Koreli bilim insanları tarafından Rus özel kuvvetleri için, uyuşturucu ve patlayıcı madde aramalarında kullanılması amacıyla özel olarak tasarlanmış Belçika Malinois cinsi köpekler klonlandı.

Putin Klonladığı Köpeklerden Kendi Ordusunu Kuruyor!

Güney Koreli bilim insanı Profesör Hwang Woo Suk, Belçika Malinois cinsi üç köpek klonladı. Doktor Hwang, her bir tanesinin değeri 100 bin dolar olan klonlanmış Belçika Malinois cinsi köpekleri dünyanın en soğuk bölgesi olarak bilinen Sibirya’nın Yakutistan Cumhuriyeti’ndeki Rus istihbarat servisi FSB’ye hediye etti.

1 Putin Klonladığı Köpeklerden Kendi Ordusunu Kuruyor!

Rusya köpeklerin patlayıcı maddelerin ya da arkeolojik kalıntıların bulunmasında kullanılacağını bildirdi. Hediye edilen köpekler Güney Kore’nin başkenti Seul’de genetik araştırmaların yapıldığı laboratuarlarda kopyalanan 500 köpekten üçü. İsimleri Tom, Mark ve Jack.

2 Putin Klonladığı Köpeklerden Kendi Ordusunu Kuruyor!

Rus İstihbarat Servisi’ne hediye edilen üç klonlanmış köpek Yakutistan’daki Mamut Müzesi’nde ilk kez görücüye çıkarıldı.

3 Putin Klonladığı Köpeklerden Kendi Ordusunu Kuruyor!

Köpekler, Rusya’da kullanılan ilk klonlanmış arama köpekleri olacak. Güvenlik servislerinde kullanılmak üzere toplamda 500 köpek klonlayan firma köpeklerin şu an küçük olduklarını fakat bir sure sonar Rus güvenlik servisleri tarafından özel eğitimlere tabi tutulacaklarını söyledi

4 Putin Klonladığı Köpeklerden Kendi Ordusunu Kuruyor!

Güney Koreli profesör aynı zamanda, Yakutistan bölgesinde binlerce yıl önce soyu tükenen mamutların donan kalıntılarından örnekler alarak, onları bir gün yeniden klonlamayı hedefliyor.

5 Putin Klonladığı Köpeklerden Kendi Ordusunu Kuruyor!

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Putin Klonladığı Köpeklerden Kendi Ordusunu Kuruyor!

Her Gün Aynı Pilavı Yemesinler!

Putin Klonladığı Köpeklerden Kendi Ordusunu Kuruyor!

Bal Petekleri Nasıl Kusursuz Bir Altıgenden Oluşur?