REKLAMDAN MAMA OLUR MU? SEN İSTERSEN OLUR.
REKLAM ANA SAYFA REKLAM ALANLARI SPONSORLU İÇERİK
Bir köpeğin genel yayın yönetmenliğinde Türkiye'nin ilk hayvan haber sitesi. Masaüstü I Dizüstü I Tablet I Mobil Telefon
AJANİMO NEDİR, NE YAPAR?
Hayvan gibi habercilik yapıyoruz
Ajanimo, içeriğinin tamamı hayvanlara dair haberlerin, bilgilerin ve eğlencenin yer aldığı Türkiye’nin ilk hayvan haber platformudur. Ajanimo, 1 Ocak 2016’da, Ajan Brian isimli köpeğin genel yayın yönetmenliğinde, Türkiye'nin ilk hayvan haber platformu olarak yayın hayatına başladı. Yeni çağın sosyal ağ dinamiklerini göz önünde bulundurarak hazırlanan ajanimo, yeni medya düzeninin fark ettiği “herkes için yayın yapıyorsan hiç kimseye ulaşamıyorsun” fikrinden yola çıkarak “nish” bir alanda yayın yapıyor. İlgi alanı hayvan olan tüm kullanıcılara; hayvanlarla ilgili haber, bilgi, fotoğraf, galeri ve videolarına tek bir noktadan ulaşmalarını sağlıyor. Bu kitleye ulaşmak isteyenler için tek adres olmayı hedefliyor.
aylık ziyaretçi 300.000+
Ayda 155.000 Tekil Ziyaretçi
Kaynak: Google Analytics
Satın Almayacak Sahipleneceksiniz
Trafiğin % 56.7'si Mobil
Ajanimo’nun trafik rakamlarına bakıldığında %56,7’si mobil telefon, 
%38,4’ü dizüstü bilgisayarlar ve %5’i tablet kullanıcılarından oluşuyor. AJANİMO SOSYAL MEDYA AĞI İLE İÇERİKLERİNİZİ 45 BİN HAYVANSEVER SOSYAL MEDYA KULLANICISINA ULAŞTIRIYORUZ!
HAYVANSEVER, BİLİNÇLİ, TEKNOLOJİYİ SEVEN, 
DUYARLI VE YÜKSEK PROFİLLİ 
İNTERNET KULLANICISINA ULAŞMA İMKANI Ajanimo’da içeriği hayvan seven, hayvan sahibi, hayvan hakkı koruyucusu, doğal hayatı seven, duyarlı ve keyifli paylaşımlardan hoşlanan kişiler tarafından takip edilmektedir. Yaşama, doğaya, hayvana ve insana saygı gösteren ürün ve hizmetleri önceliğine alan, bilinçli tüketicilerdir. Sosyal medyayı çok aktif kullanan, içerikleri mobil olarak da paylaşmayı çok seven bir kitleye hitap edilir.
%57.6 KADIN
KULLANICI
%42.4 ERKEK
KULLANICI
%62 18-35 Yaş arası kullanıcı
%68 sosyal medyadan gelen
Ajanimoyu hayvan gibi severek ve ilgiyle takip ettiğinizi biliyoruz. Teşekkürler Ajanİmo'Ya “Hayvan Gİbİ” 
Reklam vermeLİSİNİZ ÇÜNKÜ...
Ajan Brian isimli fenomen bir köpeğin genel yayın yönetmenliğinde hazırlanıyor. 
Yani hayvan gibi yönetiliyor. :) “Nish” bir alanı seçmesi ile “acaba aradığım hedef kitle burada mıdır?” şüphesini yok edip doğrudan hedef kitleyle buluşturuyor. Tabi sen kimi aradığını biliyorsan. Performans odaklı "Native Ad" yayın yapan bir mecra olarak, doğru hedef kitleye 
ulaşmayı kolaylaştırıyor.
REKLAM VERMEK İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Sponsorlu içerik üretimi, bu içeriklerin ajanimo.com'da ve sosyal medya network'ünde yayınlanması konularında daha detaylı bilgi sahibi olmak istiyorsanız reklam@ajanimo.com adresi üzerinden ya da aşağıdaki form aracılığı ile bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Form gönderiliyor...

Sunucu bir hatayla karşılaştı.

Form alındı.

GÜNDEM RÖPORTAJ MAGAZİN YAŞAM
EĞLENCE PET DECO SAĞLIK BAKIM
MAMAMIA YAZARLAR AJANİMO:TV TEST
ALIŞVERİŞ DÜNYADAN KÜLTÜR SANAT