in

Sahiplendiği 2 Köpek ve 2 Kedisi ile Yaşayan Şükran Ovalı: Hayvanların Yeri Benim İçin Çok Özel

Sahiplendiği hayvanlar ile mutlu bir aile kuran Şükran Ovalı, hayvanların insanlarda empati gücünü artırdığını belirtiyor.

Hayvansever ünlüler arasında özel bir yeri olan Şükran Ovalı biri barınaktan sahiplendiği, diğeri ise ormanda bulduğu köpeği ve iki kedisi ile mut bir hayatın tadını çıkarıyor.  Kanal D’de yayınlanan “Vatanım Sensin” de izlediğimiz güzel ve başarılı oyuncu, 15 Aralık’ta vizyona girecek “Poyraz Karayel Küresel Sermaye” filminde de Yasemin karakteriyle karşımızda olacak.

“Hayvanların benim için yeri çok özel”

“Hayvanların benim için yeri çok özel” diyen Şükran Ovalı. “İnsana, insanın ruh sağlığına çok iyi gelen canlılar. Empati gücünü artırıyorlar. Barınaktan bir köpeğim vardı, şimdi bir köpek daha sahiplendim. Ormanda bulduk.

İki köpeğim ve iki kedim var şu an. Aile genişledi yani. Hepsini ayrı ayrı seviyorum, hayatıma çok şey kattılar. Aileden gelen bir şey bu, bizim ailede önem verilir hayvanlara. Hatta babaannemin kedisi hep benim yerime oturur; “Buraya oturmasın” dediğimde “Ne var, sen de diğer tarafa otur” derdi babaannem. Bu ülkenin vicdanlı insanları bunu fark etmiş durumda. Medeniyet için, insanlığımızı öğrenmek için hayvanları korumamız lazım.” diye konuştu.

Beşiktaş’ın başarılı oyuncusu Caner Erkin ile mutlu bir evliliği olan Şükran Ovalı, köpekleri ve kedileriyle iyi bir aile olduklarını belirterek “Ailem genişledi” açıklamasını yaptı.

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

10 + 9 =

Loading…

Yorumlar

Gözleri Görmeyen Köpek, Düştüğü Kuyudan 4 Gün Sonra Kurtarıldı

Köpeklerde D Vitamininin Önemi