“Sokak Hayvanları 2016” Fotoğraf Sergisi 24 Eylül’de Kapılarını Açıyor

Gelirleri sokak hayvanlarının bakım ve tedavisi için harcanacak olan “Sokak Hayvanları-2016“ fotoğraf sergisi 24 Eylül-8 Ekim tarihleri arasında hayvanseverleri bekliyor.

sergi-3 “Sokak Hayvanları 2016” Fotoğraf Sergisi 24 Eylül’de Kapılarını Açıyor

Veteriner Hekim Yağmur Ağcaoğlu’nun önderliğinde, kalbimdekipatiler.com ve Vita Sanat Galerisi’nin ortaklaşa yürüttüğü, 24 Eylül Cumartesi günü saat 13:00’de açılacak olan sergi hayvanseverlerle sanatseverleri bir araya getiriyor.

Sergide, profesyonel fotoğrafçıların çektiği sokak hayvanlarının fotoğrafları satışa sunuluyor. İstanbul Veteriner Hekimler Odası’nın desteği, pek çok markanın ürünleri ve hizmetleri ile yer alacağı sergide, toplanan tüm gelir; sokak hayvanlarının tedavisi, ilgili dernekler, besleme grupları ve bakım evleri ile de paylaşılacak.

sergi-1 “Sokak Hayvanları 2016” Fotoğraf Sergisi 24 Eylül’de Kapılarını Açıyor

Sokaklarda, barınaklarda, ormanlarda yaşam savaşı veren hayvanların tedavisine destek olabilmek için düzenlenen sergide satılan tüm fotoğraf ve ürünlerin geliri hayvanların tedavisi için harcanacak.

Hayvanseverlerin sokaklarda, barınaklarda, ormanlarda yaşayan hayvanların fotoğraflarını çekerek destek olabileceği sergide, hayvan dostlarımızın sahiplenilmesine de yardımcı olunacak.

sergi-2 “Sokak Hayvanları 2016” Fotoğraf Sergisi 24 Eylül’de Kapılarını Açıyor

 

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Yorumlar

Firari Deniz Aslanı ‘Charly’nin Sabah Turu

Firari Deniz Aslanı ‘Charly’nin Sabah Turu

Google, Bulgakov’un ‘Usta ile Margarita’sında Rol Alacak Kedi Arıyor

Google, Bulgakov’un ‘Usta ile Margarita’sında Rol Alacak Kedi Arıyor