Ünlü Dansçıdan Köpeklere Mama Yardımı

Danimarka’nın tanınmış dansçılarından Silas Holst, Alanya’daki bir hayvanseverin baktığı sokak köpekleri için yarım ton mama yardımında bulundu.

danimarkalıdansçı-ajanimo1 Ünlü Dansçıdan Köpeklere Mama Yardımı

Antalya’nın Alanya ilçesinde bir yıl önce ev alan Danimarka’nın tanınmış dansçılarından Holst, yaralı bulduğu köpeği sosyal medya üzerinden tanıştığı Tülin Avcı ile beraber tedavi ettirdi. Avcı ile diyaloğu artan Holst, kendisine yardım sözü verdi. Danimarka’da başlattığı yardım kampanyasından elde edilen gelir ile Avcı’nın köpeklerine yarım ton mama aldı.

danimarkalıdansçı-ajanimo2 Ünlü Dansçıdan Köpeklere Mama Yardımı

Köpek mamalarını Avcı’nın evine getiren Holst gazetecilere yaptığı açıklamada, Alanya’da sokakta köpekleri gördükten sonra Tülay Avcı ile tanıştığını söyledi. Avcı ile görüşmesinin ardından köpekler için Danimarka’da yardım kampanyasına giriştiğini dile getiren Holst, “Danimarka’da onun için köpekleri sahiplendirme ve mama desteği kampanyası başlattım. Sokak köpeklerine yardım ettiği için çok harika bir insan. Biz de bu konuda ona her türlü desteği yapacağız” dedi.

danimarkalıdansçı-ajanimo3 Ünlü Dansçıdan Köpeklere Mama Yardımı

Avcı ise Silas Holst’a, evini ve köpeklerini ziyaret ettiği için teşekkür etti. Holst’un kendisini sosyal medya üzerinden bulduğunu kaydeden Avcı, “O Danimarka’nın çok ünlü bir ismi. Bana köpeklerim için her konuda destek sözü verdi. Özellikle mama konusunda… Bu konuda da Danimarka’da yardım kampanyası başlattılar. Bugünkü yardım da bunun ilk ayağı. Bundan sonrası içinde yapacakları destek için teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Yorumlar

Yaraladığı Sokak Köpeğini Sahiplendi

Yaraladığı Sokak Köpeğini Sahiplendi

Almanya’nın Uydudan İzlediği Kartalı Samandağ’da Vurdular

Almanya’nın Uydudan İzlediği Kartalı Samandağ’da Vurdular