in , ,

Yardıma Muhtaç Arkadaşları için Satış Yapan, Türkiye’nin En Tatlı Pazarcısı Rodin

Rodin sokağa atılan binlerce cins köpekten sadece biri. Hayvan kurtarma derneği tarafından kurtarılan ve sahiplendirilen Rodin’in umut dolu hikayesi bu içerikte.

Rodin 2 yıl önce Ankara‘da bir sokakta Hayvan Kurtarma Derneği tarafından hasta ve perişan halde bulundu. Bir hevesle alınıp sokağa atılan binlerce hayvanda sadece biriydi. Terk edilen her canlı gibi o da şoktaydı.

Ağır bir travma geçirdiği için önce kliniğe sonra da derneğin rehabilitasyon merkezine alındı. Rodin insanlara karşı kaybettiği güveni tekrar kazansın diye onunla özel ilgilenildi.

Hayvan Kurtarma Derneği’nin Can dostum projesiyle Rodin’e koruyucu bir aile bulundu. Rodin’in koruyucu ailesi olan çift her hafta sonu Rodin ile vakit geçirmek içim rehabilitasyon merkezine geliyordu. Koruyucu ailesi Rodin’e o kadar çok alıştı ki onu sahiplenmeye karar verdiler.

2 yıldır ailesi ile yaşayan Rodin arkadaşlarını unutmadı. Rodin 6 aydır yardıma muhtaç arkadaşları için satış yapıyor.

Çayyolu antika pazarında dernek himayesindeki yaklaşık 400 arkadaşının yararına satış yapan Rodin pazarın en sevilen esnafı.

Siz de bu şirin pazarcıyı görmek, dernek yararına satılan ürünlerden almak isterseniz 21 Ocak’ta  Çayyolu antika.pazarını ziyaret edebilirsiniz.

 

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 × 5 =

Loading…

Yorumlar

Çuvalın İçinde Ormana Atılan Köpek, Oyuncu Ali Başar ve Köpeği Zero Tarafından Kurtarıldı

Pendik Belediyesi Bahçesini Yıktı, Hayvan Dostu Saniye Teyze Dayanamadı İntihara Kalkıştı!