Yatağı ve Oyuncaklarıyla Barınağa Terk Edilen Köpek Wall-E

Bir köpeği terk ettiğinizde onda çok büyük hasarlar bırakabilirsiniz. Hatta bazen telafisi mümkün olmayan hasarlar.. Neyse ki Wall-E bu hasarı çabuk atlattı çünkü onu çok seven bir ailesi oldu.

Köpek Wall-E, 2015 yılında bir aile tarafından sahiplendildi. Bir barınaktan sahipelenilen köpeğin artık bir yuvası vardı ve çok  mutluydu. Ancak bu mutluluk sadece 3 yıl sürdü. Geçtiğimiz Eylül ayında Wall-E’nin ailesi yaşam koşullarının değiştiğini ve artık ona bakamayacalarını söyleyerek köpeği barınağa terk ettiler.

Yatağı ve Oyuncaklarıyla Barınağa Terk Edilen Köpek Wall-E blank

Wall-E bir kez daha barınağa düşmüştü. Üzgün ve şaşkındı. Onu terk eden ailesinin poşetlediği oyuncakları ve yatağı da yanındaydı. Ancak onları yerleşitirecek bir kulübesi yoktu.

Eski evinde ve onu hep seveceğine dair söz veren ailesinden çok uzaktaydı.

Wall-E barınağa geldiği günden beri üzgün ve içine kapanıktı ama barınak görevlileri onun çok talı bir köpek olduğunu biliyorlardı.

Yatağı ve Oyuncaklarıyla Barınağa Terk Edilen Köpek Wall-E blank

Barınak görevlileri 2 aydır barınakta olan bu üzgün köpüşe sosyal medyadan bir sahiplendirme ilanı açtılar. Ve bu ilanı köpeğin terk edildiği ilk gün eşyaları ile çekilen fotoğrafı koydular.

İlanı gören Lynn Lee  fotoğraftan o kadar etkilendi ki heman barınağa doğru yola çıktı. Lee’ye kendi köpeği de eşlik ediyordu. Lee barınakta Wall-E ile buluştu ve onu sahiplenme fikrinden bir kez daha emin oldu.

ADOPTED 11/25/18❤️WALL-E❤️He is the sweetest lab mix ! Good on leash 5-6 years oldPotty trained So well behaved Good with kids Scared in play group ( must have dog intro ) Wall-e was dropped off by his owner. They said they had no time for him. They brought his bed and all his toys with him and dropped them all off with him. Unfortunately none of his stuff is with him now and he’s been at the shelter for months. This poor guy does not deserve this 💔💔💔#A3664523Maricopa county animal care and control2500 S 27th Ave Phoenix,Am 85009

MCACC West Adoptable Dogs paylaştı: 23 Kasım 2018 Cuma

Artık Wall-E’yi çok seven bir ailesi var. Ve tabi ona özel bir yatak 🙂

Yatağı ve Oyuncaklarıyla Barınağa Terk Edilen Köpek Wall-E blank

Umarız bir daha hiç terk edilmezsin  Wall-E

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Yorumlar

Ak Partili Başkanın Oğlu ‘Domuz Öldürüp’ Görüntüleri Youtube’da Paylaştı blank

Ak Partili Başkanın Oğlu ‘Domuz Öldürüp’ Görüntüleri Youtube’da Paylaştı

Atatürk Köşkü Ormanları’nda 456 Ağaç Kesilecek blank

Atatürk Köşkü Ormanları’nda 456 Ağaç Kesilecek